16. NOWALIJKA PÓŁMARATON ŚLĘŻAŃSKI
Start: 23.03.2024 godz. 11:00 [Sobótka Rynek]

Zwiększenie limitu startujących.

Jak wiemy limit 4000 zgłoszeń został przekroczony i zapisy zostały zamknięte. Otrzymujemy dużo wiadomości i próśb o przyjęcie dodatkowych zgłoszeń.
Jutro odbędzie się spotkanie organizacyjne w tej sprawie. Po południu prawdopodobnie uruchomimy dodatkowe zgłoszenia.

15 komentarzy »

 • Dag von Kap-herr napisał(a):

  Bardzo prosiłbym o możliwość zgłoszenia do Półmaratonu Ślężańskiego odbywającego w sobotę 19 marca 2016 r. Już od 6 tygodni trenuję i myślałem, że jeszcze mamy trochę czasu. Nie liczyłem, że limit zgłoszeń tak wcześniej zostanie wyczerpany
  Licząc za pozytywną odpowiedź
  Łączę wyrazy szacunku

  Dag von Kapherr

 • Dariusz Karaś napisał(a):

  Witam, chciałbym wziąć udział w półmaratonie, ale widzę brak miejsc. Jest jeszcze szansa zapisania się?

 • jaroslaw napisał(a):

  Wiele osób jest zaskoczonych w tym również i ja – startowałem w zaszłym roku i nagle okazało się ze zapisy przy ilości 4000 zostały zakończone.
  Z moich obserwacji wynika że nie było kłopotów z ilością usczestników – specyfika tego biegu pozwala na większą ilość uczestników.Czekam cierpliwie na informacje o odblokowaniu zapisów.

 • Antoni (author) napisał(a):

  Doświadczenia ubiegłego roku pokazały, że osiągneliśmy kres pomieszczenia w Sobótce przyjezdnych na półmaraton. Dzisiaj zwiększymy limit. Zawsze dotąd wystartowali wszyscy, którzy chcieli. Bardzo bym tego chciał tym razem. Nasz bieg z założenia jest przyjazny dla biegaczy.

 • Bajdos napisał(a):

  Szanowni Organizatorzy!
  Jak można się jeszcze dopisać do biegu? Baaaaardzo (jak widzę) kilka osób chciałoby się jeszcze znaleźć na liście startowej;-)

 • Antoni (author) napisał(a):

  Już można.

 • AGATA napisał(a):

  ALE W JAKI SPOSÓ MOŻNA SIĘ ZAPISAĆ PRÓBUJĘ W FORMULARZU ZGŁOSZEŃ I UKZUJE SIĘ INFORMACJA IŻ LIMIT WYCZERPANY TO BYŁBY MÓJ 4 -RAZ W PÓŁMARATONIE W SOBÓTCE MAM DUŻY SENTYMENT DO TEGO BIEGU PŁAKAĆ MI SIĘ CHCE RATUNKU

 • Adam M napisał(a):

  Witam.
  Rownież jestem zaskoczony tym ,ze tak szybko zostały wykorzystane miejsca i opłacone.Bardzo chciałbym wystąpić w tym biegu ,mam bardzo dobre wrażenia po zeszłorocznym biegu,wiec stad moje pytanie czy będzie jeszcze szansa sie zapisać?

 • Antoni (author) napisał(a):

  Prawdopodobnie w czwartek odbędzie się spotkanie organizacyjne w tej sprawie.

 • Adam M napisał(a):

  Mam nadzieje ,ze sie uda.Dziekuje za szybka odpowiedz .

 • Adam Czykinowski napisał(a):

  Bylem zapisany na datasport, opłaty nie zdążyłem zrobić.Co dalej- czekac na listę rezerwową?

 • Sebastian napisał(a):

  Witam, równiez chetnie pobiegne w półmaratonie jezeli beda jeszcze miejsca. Pozdrawiam

 • KASIA Ś napisał(a):

  Witam, sprawdziłam właśnie list uczestników i jestem w szoku – Świetny wynik ale i impreza świetna – bardzo mi się podobało w tamtym roku choć był to mój pierwszy w życiu półmaraton 🙂 Potem już było z górki i do końca roku cztery się uzbierały 🙂 W tym roku też chciałam rozpocząć od Ślężańskiego i nie wierzę że nie będę mogła się już zapisać 🙁 Proszę o możliwość zapisania się jeszcze na listę 🙂

 • ADAM K napisał(a):

  Witam,tak jak wielu osobą bardzo mi zależy na uczestnictwie w tej świetnej imprezie ,którą fajnie jest zacząć sezon biegowy.Mam nadzieje,że uda się pomieścić więcej zapaleńców na liście startowej.

 • Antoni (author) napisał(a):

  Ogłaszam też tutaj: W odpowiedzi na wiele próśb o możliwość startu informuję, że 22.02.2016 zostanie uruchomiony formularz zapisów. Do tego czasu rozstrzygniemy wysokość ostatecznego limitu zapisanych uczestników z dokonaną opłatą startową.

Dodaj komentarz!

Dodaj komentarz lub trackback ze swojej strony. Możesz także Śledzić komentarze w kanale RSS.

Możesz używać następujących poleceń„:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Blog współpracuje z serwisem Gravatar. Aby wyświetlić swój avatar przy komentarzu, zarejestruj się™ na Gravatar.

PATRONI MEDIALNI

logo-maratonypolskie  radio-wroclaw-logo-2

PARTNERZY

Logo-greenlan-320px-132pxfotomaraton-pl