16. NOWALIJKA PÓŁMARATON ŚLĘŻAŃSKI
Start: 23.03.2024 godz. 11:00 [Sobótka Rynek]

Biuro zawodów.

Biuro Zawodów zorganizowane będzie w sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Sobótce.
Adres:
55-050 Sobótka,
ul. Świdnicka 20a.
>>Mapka jest tutaj<< Ze względu zagrożenia covidowe biuro będzie pracować tylko w sobotę. 02.10.2021 od godz. 6:00- 10:30. Ponieważ start pierwszej grupy nastąpi o godz. 10:00, po godzinie 10:00 będą mogły zweryfikować się osoby startujące w ostatniej grupie. Przemieszczanie osób będzie odbywać się w jedną stronę. Wchodzimy głównym wejściem, wychodzimy tyłem sali. Weryfikacja na podstawie okazania kodu IRQ na smartfonie lub wydruku. UWAGA! WAŻNE! Będzie mało czasu i zależy nam na sprawnym przebiegu weryfikacji. Prosimy o przygotowanie się do tego. Jeśli okazanie kodu na smartfonie jest dla kogoś kłopotliwe prosimy o zabranie wydruku z kodem z ostatniego maila otrzymanego z DATASPORT. To usprawni weryfikację.

2 komentarze »

  • Marcin napisał(a):

    Czy organizator nie będzie prowadził żadnego depozytu jak to wynika z regulaminu ? To przecież dramat zwłaszcza dla osób, które przyjadą czymś innym niż samochód !!!

  • Antoni (author) napisał(a):

    Wiemy, że dla wielu będzie to problem. Niestety Sanepid nie pozwala. Ostatnio podobna sytuacja była w Żarowie na Biegach Strefowych. Żyjemy w surrealistycznej rzeczywistosci.

Dodaj komentarz!

Dodaj komentarz lub trackback ze swojej strony. Możesz także Śledzić komentarze w kanale RSS.

Możesz używać następujących poleceń„:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Blog współpracuje z serwisem Gravatar. Aby wyświetlić swój avatar przy komentarzu, zarejestruj się™ na Gravatar.

PATRONI MEDIALNI

logo-maratonypolskie  radio-wroclaw-logo-2

PARTNERZY

Logo-greenlan-320px-132pxfotomaraton-pl