16. NOWALIJKA PÓŁMARATON ŚLĘŻAŃSKI
Start: 23.03.2024 godz. 11:00 [Sobótka Rynek]

Zproszenie na bieg do Zamku Kliczków

Organizatorzy imprezy biegowej BoryRun w Kliczkowie serdecznie zapraszają do uczestnictwa w wydarzeniu w dniu 6.05.2023 Kliczkowie. Zamek Kliczków, jeden z organizatorów wydarzenia ma przyjemność ufundowania nagrody w postaci vouchera pobytowego dla 1 z uczestników Półmaraton Ślężańskiego. Nagroda będzie wręczona przez Dyrektora Zamku uczestnikowi za wytypowane miejsce na mecie. Voucher obejmuje nocleg dla 2 osób ze śniadaniem do wykorzystania do końca 2023 roku. Szczegóły opisane na voucherze.

DLACZEGO BIEGNIEMY?

Naszym nadrzędnym celem jest wsparcie profilaktyki zapobiegania depresji, która stanowi jedną z najpoważniejszych przyczyn zaburzeń funkcjonowania w życiu, szczególnie wśród dzieci i młodzieży. Pomimo, iż psychiatria stanowi ważną dziedzinę medycyny, to w dalszym ciągu jest tematem tabu wśród społeczeństwa i to trzeba zdecydowanie zmienić. Bieg z takim właśnie przesłaniem umożliwi poszerzyć horyzonty na tematykę tak ignorowaną w społeczeństwie. Sportowa aktywność w urozmaiconej i malowniczej scenerii Borów Dolnośląskich bogatych w niesamowitą faunę i florę, która stanowi odpowiedni mikroklimat dla wysiłku fizycznego, pozwala na naładowanie dodatkowej pozytywnej energii. Zieleń to odpoczynek dla oczu i umysłu od intensywności życia codziennego.

Strona internetowa wydarzenia: https://boryrun.pl/

Link do wydarzenia na facebooku: https://fb.me/e/3W54CgGYi

Dodaj komentarz!

Dodaj komentarz lub trackback ze swojej strony. Możesz także Śledzić komentarze w kanale RSS.

Możesz używać następujących poleceń„:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Blog współpracuje z serwisem Gravatar. Aby wyświetlić swój avatar przy komentarzu, zarejestruj się™ na Gravatar.

PATRONI MEDIALNI

logo-maratonypolskie  radio-wroclaw-logo-2

PARTNERZY

Logo-greenlan-320px-132pxfotomaraton-pl