16. NOWALIJKA PÓŁMARATON ŚLĘŻAŃSKI
Start: 23.03.2024 godz. 11:00 [Sobótka Rynek]

Zgłosznia do 16 marca bez limitu! (3709 zgłoszonych)

Dzisiaj zapadła decyzja o nie stosowaniu limitu do 16 marca, kiedy lista zostanie zamknięta. Jest to związane z dodatkowymi działaniami organizacyjnymi, które usprawnią przyjmowanie zawodników na mecie.

 

6 komentarzy »

 • Jacek napisał(a):

  Wszystko fajnie, zostaniecie najwiekszym biegiem w wojewodztwie a pewnie tez w kraju. Tylko jak czytam, ze na maratonach sam organizator pisze, ze trzeba bedzie miec szczescie zeby wziac prysznic po biegu i nie wracac smierdzacym do domu, ze co prawda dla pań bedzie oddzielna szatnia, ale i tak sie w niej nie zmieszcza itp. itd. to ja załuje, że juz zaplacilem i nie moge odzyskac tych pieniedzy.
  Panowie z Sobotki, kasujecie za bieg (teraz) 80 zl a w dniu startu aż 100 zł. Nawet te 50 czy 60 zl we wczesniejszych terminach to nie są grosze. Nie głupio wam?
  Zastanowcie sie nad tym zamiast kasowac tego posta.

 • Antoni (author) napisał(a):

  Jacku – Twoja wypowiedź to nadinterpretacja :)Nie musisz wracać śmierdzący do domu. Napisałem, że trzeba mieć szczęście żeby wykąpać się w odpowiednim dla wszystkich momencie. W sali gimnazjum jest 40 pryszniców. W sąsiednim budynku, gdzie będą szatnie dla kobiet jest 20 pryszniców. Od sprawności samych biegaczy zależeć będzie jak długo trzeba będzie czekać. Do dyspozycji biegaczy jest też zaplecze stadionu oddalonego ok. 500m od hali. Tam jest ponad 60 pryszniców. Mimo wszystko jak nie dasz rady – skontaktuj się ze mną po biegu. Pomogę Ci.
  Wysokość startowego jest na normalnym poziomie spotykanym na innych biegach. Udział jest na zasadzie dobrowolności. Zakładam, że czytałeś regulamin.
  Jesteś jedyną osobą, która zgłasza takie zastrzeżenia ale szanujemy Ciebie i Twoje wymagania. Twój adres e-mail podany przy wysyłaniu Twojego posta nie istnieje. Skontaktuj się ze mną jeśli jeszcze masz jakieś wątpliwości. Pozdrawiam Antoni Stankiewicz.

 • Grzegorz napisał(a):

  Półmaraton w Sobótce jest biegiem doskonale zorganizowanym pod każdym względem i potwierdzą to osoby jakie każdego roku tam biegną. @Jacku – jeśli pojawisz się na miejscu w dniu startu zmienisz zdanie w kilka sekund i czysty wrócisz do domu. Wpisowe rekompensuje tylko niewielką część jaką organizator musi ponieść organizując bieg a jednak z roku na rok impreza rośnie w siłę przy praktycznie wpisowym na tym samym poziomie. Wysokość opłaty startowej na tle wielu innych zawodów w Polsce jest bardzo niska więc warto pobiec w Półmaratonie Ślężańskim i wrócić zadowolonym do domu. Pozdrawiam

 • tomasz napisał(a):

  Jacek z pewnościązdajesz sobie sprawę tak jak każdy inteligentny człowiek ze wprowadzenie tego typu cennika ma na celu ograniczenie zapisów w ostatnich terminach a co za tym idzie umożliwia organizatorom nieco lepsze i bardziej przewidywalne planowanie.

  Nie biegłem w tym półmaratonie ale kilku moich znajomych którzy startowali w tamtym roku raczej sobie chwalą.

 • runo napisał(a):

  Jacek jak nie chcesz płacić zawsze możesz pobiec za peletonem za free.
  Co prawda nie dostaniesz medalu za ukończenie biegu, nie zmierzą ci profesjonalnie czasu co do setnej, nie dostaniesz innych gadżetów np koszulki, nie napijesz się wody na trasie, nie będziesz miał ubezpieczenia, a jak walniesz rekord to nie dostaniesz też nagrody – ale ….

  pobiegniesz za friko. A pod prysznic jakoś się wbijesz na wkręta 🙂

 • mateusz napisał(a):

  nie przejmujcie się nim, to typowy polski narzekacz, jacku – zwróć uwagę, że dla Ciebie ten bieg to parę godzin i przede wszystkim dobra zabawa, dla organizatorów – co najmniej kilka miesięcy ciężkiej pracy, za którą uczestnicy im nie płacą 🙂 – ktoś Ci dobrze napisał, nie chcesz śmierdzieć – nie biegnij i wrócisz do domu czyściutki…

Dodaj komentarz!

Dodaj komentarz lub trackback ze swojej strony. Możesz także Śledzić komentarze w kanale RSS.

Możesz używać następujących poleceń„:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Blog współpracuje z serwisem Gravatar. Aby wyświetlić swój avatar przy komentarzu, zarejestruj się™ na Gravatar.

PATRONI MEDIALNI

logo-maratonypolskie  radio-wroclaw-logo-2

PARTNERZY

Logo-greenlan-320px-132pxfotomaraton-pl