16. NOWALIJKA PÓŁMARATON ŚLĘŻAŃSKI
Start: 23.03.2024 godz. 11:00 [Sobótka Rynek]

Zapisy zakończone.

W związku z wyczerpaniem ostatecznego limitu 5000 zgłoszeń z wniesioną opłatą startową zapisy internetowe zostały zamknięte.
Istnieje jeszcze możliwość zapisów na miejscu  w biurze zawodów w dniu imprezy bez gwarancji otrzymania pełnego pakietu startowego. W przypadku dużej ilości takich zgłoszeń organizator nie gwarantuje przyjęcia wszystkich zainteresowanych.

3 komentarze »

 • Marek napisał(a):

  witajcie,

  zapisalem sie i myslalem ze spokojnie moge wplacic pieniazki do 12 marca a tu na stronie datasport nie jest to mozliwe. tzn ze juz nie moge wplacic oplaty za start ?

 • Marek napisał(a):

  ja chce stanowczo zaprotestowac !!! w regulaminie jest wyraźna informacja ze zapisane osoby mogą wnieść opłatę do 12 marca. dlaczego zatem nie moge tego zrobic 10 marca ? trzeba bylo napisac ze w biegu pobiegna tylko ci ktorzy wplaca najszybciej, po co są jakieś terminy ? musialem juz poniesc koszty organizacyjne zwiazane z wyjazdem do Sobótki, wszystko przygotowane a tu okazuje sie ze nie moge pobiec z takij przyczyny ? to nie jest w porzadku…

 • Antoni (author) napisał(a):

  Jest też napisane: Obowiązuje limit zgłoszeń 4000 osób. Za zgłoszenie uważa się wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz uiszczenie opłaty startowej.

Dodaj komentarz!

Dodaj komentarz lub trackback ze swojej strony. Możesz także Śledzić komentarze w kanale RSS.

Możesz używać następujących poleceń„:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Blog współpracuje z serwisem Gravatar. Aby wyświetlić swój avatar przy komentarzu, zarejestruj się™ na Gravatar.

PATRONI MEDIALNI

logo-maratonypolskie  radio-wroclaw-logo-2

PARTNERZY

Logo-greenlan-320px-132pxfotomaraton-pl