16. NOWALIJKA PÓŁMARATON ŚLĘŻAŃSKI
Start: 23.03.2024 godz. 11:00 [Sobótka Rynek]

Wyjątkowy sponsor SKSM Sobótka

W ciężkich czasach dla organizatorów biegów, kiedy coraz trudniej o sponsorów firma SKSM Sobótka wspiera nas mocniej niż kiedykolwiek.
Trzeba zauważyć, że to wzorowe przedsiębiorstwo bardzo wspiera cały gminny sport. Dziękujemy.
Tak mówią o swoim zaangażowaniu w mecenat sportowy:

Strzeblowskie Kopalnie Surowców Mineralnych Sp z o.o. jako producent specjalistycznych surowców mineralnych jest partnerem w rozwoju kluczowych sektorów przemysłu ceramicznego, szklarskiego i budowlanego.
Naszym bogactwem są ludzie i złoża, dzięki którym jesteśmy liderem na rynku krajowym w wydobyciu i przeróbce surowców skaleniowych oraz cenionym producentem mączek kwarcowych i kruszyw granitowych
Sobótka i okolice góry Ślęży to nasz dom.
Nasza kopalnia od ponad 100 lat wpisuje się w krajobraz tego regionu.
Tu pracujemy, tu mieszkamy i jesteśmy z tym rejonem związani, dlatego czujemy się odpowiedzialni nie tylko za siebie, lecz także za naszych sąsiadów.
Tym bardziej jesteśmy dumni, że Spółka jest jednym z najważniejszych filarów wspierających zarówno sport, jak i kulturę w Gminie Sobótka.
Aktywnie angażujemy się w prace nad najważniejszymi wydarzeniami sportowymi i kulturalnymi naszego regionu oraz współpracujemy z wybitnymi postaciami świata sportu, w szczególności kolarstwa i dyscyplin biegowych.
Bierzemy czynny udział w inicjatywach organizowanych m.in. przez KS Ślęża Sobótka Bike Academy – którego jesteśmy głównym sponsorem, Fundację Aktywni Ślężanie oraz Klub Karate „KYOKUSHIN”. Wspieramy również Panas Półmaraton Ślężański i UKS 2 Sobótka.
Flagowym projektem SKSM Sp z o.o. w zakresie mecenatu sportu jest Aleja Sław Kolarstwa, której jesteśmy pomysłodawcą i współinicjatorem.
Cieszymy się, że dzięki nam możliwa jest rozbudowa infrastruktury sportowej, a także wsparcie wielu cennych inicjatyw promujących aktywność i zdrowy styl życia.

 

Dodaj komentarz!

Dodaj komentarz lub trackback ze swojej strony. Możesz także Śledzić komentarze w kanale RSS.

Możesz używać następujących poleceń„:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Blog współpracuje z serwisem Gravatar. Aby wyświetlić swój avatar przy komentarzu, zarejestruj się™ na Gravatar.

PATRONI MEDIALNI

logo-maratonypolskie  radio-wroclaw-logo-2

PARTNERZY

Logo-greenlan-320px-132pxfotomaraton-pl