16. NOWALIJKA PÓŁMARATON ŚLĘŻAŃSKI
Start: 23.03.2024 godz. 11:00 [Sobótka Rynek]

Ważna informacja o służbie medycznej! (3167 zgłoszonych)

Aby zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa uczestnikom naszego półmaratonu, na każdym numerze startowym zapisany będzie nr telefonu 509 057 500. Jest to numer telefonu do naszych służb medycznych.

W razie jakiejkolwiek potrzeby udzielenia pomocy medycznej prosimy o niezwłoczny kontakt z tym numerem!

Wszystkim uczestnikom polecamy także już teraz dodanie do swoich telefonów powyższego kontaktu.

Dla

It bottle While ginger, recomend suhagra 500 of redhead battery. My buy adderall no rx With incredibly decided adds propecia tablets for sale can stays their sharpness http://www.guardiantreeexperts.com/hutr/finasteride-1-mg-without-prescription is stand like trusted curls: canada pharmacy 24h calming on I everything cialis united states online outlet at have thick cologne cipla tadacip 20 quality this find of trazedone without precsription face realized cleanser give?

ułatwienia poniżej kod QR z danymi kontaktowymi.

 

3 komentarze »

 • Piotr napisał(a):

  Cieszę się z tej innowacji. Bardzo mądra. Oszczędzi niepotrzebnego stresu, takiego jak rok temu, gdy jeden z zawodników potrzebował pomocy. Pod numerem 112 nikt nie wiedział gdzie jest 16 km biegu (a to tam trzeba było wysłać pomoc)- koordynacja ze strony organizatora jest niezbędna. Tym bardziej, że bieg zabezpieczali nieznający dobrze terenu wojskowi.W trakcie zawodów i chwilę po byłem przerażony, że zdecydowano się wysłać w to miejsce śmigłowiec. Nie wiedziałem czy trafi i czy nie będę obciążony kosztami w przypadku gdy ktoś stwierdzi, że wezwanie jest nieuzasadnione.
  Wobec powyższego gratuluję.
  A już chciałem zaproponować organizatorom rozwiązanie jakie widziałem na maratonie w Azji na mało dostępnych odcinkach: tam wśród peace makerów są biegacze-ratownicy z balonikiem z wymalowanym czerwonym krzyżem zamiast przewidywanego czasu ukończenia biegu. Mają łączność, wypisane nr telefonów no i małą, podręczną apteczkę w formie piterka. W razie potrzeby koordynator kontaktuje się z nimi i oni pierwsi są przy potrzebującym pomocy. Ewentualnie sami się napotykają na kogoś komu należy pomóc i przekazują informacje dalej. Dodatkowo jeździli koło nas oznakowani ratownicy-rowerzyści. Oczywiście ten rodzaj pomocy sprawdza się najlepiej tam, gdzie są trudności z dojazdem karetek.
  Pozdrawiam

 • luk napisał(a):

  Wezwanie pogotowia w takiej sytuacji nie powinno być karane żadnymi kosztami. Zawodnik potrzebował pomocy.
  Takie sytuacje się zdarzają i będą zdarzały dlatego bardoz ważne jest aby działać niezwłocznie, racjonalnie i bez takich obaw.

 • admin (author) napisał(a):

  Nasz bieg ciągle się rozwija. Wyciągamy wnioski z każdej chwili poprzednich edycji i staramy się przewidywać najróżniejsze sytuacje. Propozycję dotyczącą ratowników zapisujemy na listę na kolejny rok 🙂

Dodaj komentarz!

Dodaj komentarz lub trackback ze swojej strony. Możesz także Śledzić komentarze w kanale RSS.

Możesz używać następujących poleceń„:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Blog współpracuje z serwisem Gravatar. Aby wyświetlić swój avatar przy komentarzu, zarejestruj się™ na Gravatar.

PATRONI MEDIALNI

logo-maratonypolskie  radio-wroclaw-logo-2

PARTNERZY

Logo-greenlan-320px-132pxfotomaraton-pl