16. NOWALIJKA PÓŁMARATON ŚLĘŻAŃSKI
Start: 23.03.2024 godz. 11:00 [Sobótka Rynek]

Upominek dla biegaczy od firmy KUHNE.

W pakiecie startowym znajdziecie naturalny produkt – musztardę, która wkrótce idealnie przyda się podczas grilowania.
To upominek od KUHNE Polska. Firma to cześć międzynarodowego koncernu CARL KUHNE Group, a jednocześnie największy producent octu w Polsce i na świecie! Ciekawe informacje:
Nasze marki to KÜHNE (octy, kremy balsamiczne, sosy, dressingi sałatkowe, chipsy warzywne, jalapeno i pepperoni czy ogórki i kapusta czerwona) oraz SUDECKI (octy, musztarda). Naszym celem jest dostarczanie naszym Klientom tradycyjnych produktów, bogatych w składniki odżywcze. Jakość KUHNE to zobowiązanie wobec Konsumentów i wiodąca zasada na każdym polu naszej działalności, niezwykle ważna jest dla nas kontrola produkcji.
Przed nami „Majówka” i rozpoczęcie sezonu grillowego, to doskonały czas, aby spotkać się w gronie rodziny i przyjaciół. Na ten czas proponujemy wyśmienite sosy MADE FOR MEAT, które nie zawierają KONSERWANTÓW, WZMACNIACZY SMAKU i BARWNIKÓW. Szczególnie polecamy nasz nowowprowadzony Ocet BIO 750ml.
Prowadzimy działalność zgodnie ze społeczną odpowiedzialnością biznesu oraz w zgodzie ze środowiskiem naturalnym, tu bardzo dobrym przykładem jest nasza decyzja o nieprodukowaniu Octu w opakowaniach plastikowych, tzw. PET, nasza produkcja opiera się wyłącznie na opakowaniach szklanych.

2 komentarze »

  • Bartek napisał(a):

    No i super. Czy ta musztarda wyprodukowana jest w Wałbrzychu?

  • Antoni (author) napisał(a):

    tak

Dodaj komentarz!

Dodaj komentarz lub trackback ze swojej strony. Możesz także Śledzić komentarze w kanale RSS.

Możesz używać następujących poleceń„:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Blog współpracuje z serwisem Gravatar. Aby wyświetlić swój avatar przy komentarzu, zarejestruj się™ na Gravatar.

PATRONI MEDIALNI

logo-maratonypolskie  radio-wroclaw-logo-2

PARTNERZY

Logo-greenlan-320px-132pxfotomaraton-pl