16. NOWALIJKA PÓŁMARATON ŚLĘŻAŃSKI
Start: 23.03.2024 godz. 11:00 [Sobótka Rynek]

Trening w Trzech Króli.

Siódmy raz bracia Cezary i Adam Cały organizują ciekawe wydarzenie biegowe z okazji święta Trzech Króli.

Szczegóły na >FB< i poniżej:

Śmiało możemy stwierdzić, że to już tradycja. Po raz kolejny mamy przyjemność zaprosić Was na Wycieczkę Biegową Trzech Króli w Masywie Ślęży. Kiedy pierwszy raz pomyśleliśmy o organizacji tego eventu nie sądziliśmy, iż stanie się to pozycją obowiązkową w waszych biegowych kalendarzach, która dzięki naszemu pomysłowi i waszej obecności stworzy coś co chcemy kontynuować i pielęgnować. Biegacze dla biegaczy. Wasze uśmiechnięte twarze i radość, każdego roku utwierdzają nas, że musimy kontynuować naszą akcję. Już po raz siódmy zapraszamy wszystkich biegacz na wspólne wybieganie w Masywie Ślęży.
Każdego roku staramy się przyjąć was jak najlepiej. Postaramy się aby i tym razem po wybieganych kilometrach czekało na was grzane wino, ciepła herbata, zupa i inne smakołyki.

Jak co roku przygotowaliśmy dla Was dwie trasy, 26km 17km. Szczegóły trasy, przebieg, profil i przewyższenia w poście poniżej. Tempo konwersacyjne, to nie są zawody lecz spokojne wybieganie.
Dzięki uprzejmości Ślężańskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sobótce do naszej dyspozycji będzie zamykana szatnia oraz natryski (damskie i męskie), po biegu będzie możliwość skorzystania z sauny odpłatnie.

UWAGA!
Informacja dla wszystkich:
parking przy ŚOSIR (stadion) w Sobótce (również cały pas trawy w wzdłuż płotu należy traktować jako parking). Opłata za parking wynosi 6zł niezależnie od czasu postoju. Płatne u Pani Gieni w szatni. Uprzejmie proszę wszystkich parkujących o uiszczenie opłaty i potraktowanie jej jako cegiełki za szatnię.

W komentarzach polecamy zorganizować informacje o transporcie. Stosując w nagłówku[JADĘ] [SZUKAM].

Do zobaczenia w Sobótce – Cezary i Adam.

Dodaj komentarz!

Dodaj komentarz lub trackback ze swojej strony. Możesz także Śledzić komentarze w kanale RSS.

Możesz używać następujących poleceń„:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Blog współpracuje z serwisem Gravatar. Aby wyświetlić swój avatar przy komentarzu, zarejestruj się™ na Gravatar.

PATRONI MEDIALNI

logo-maratonypolskie  radio-wroclaw-logo-2

PARTNERZY

Logo-greenlan-320px-132pxfotomaraton-pl