16. NOWALIJKA PÓŁMARATON ŚLĘŻAŃSKI
Start: 23.03.2024 godz. 11:00 [Sobótka Rynek]

Termin kolejnego biegu – sobota 23.03.2024 – zapraszamy.

Kolejny, już szesnasty półmaraton odbędzie się 23 marca 2024 roku. Ci, którzy startowali wiedzą, że to nie tylko bieg, to prawdziwe wyzwanie, które pozwoli Ci przekroczyć własne granice i poczuć niepowtarzalną atmosferę sportowej rywalizacji.

Głównym wydarzeniem tego dnia będzie bieg główny dookoła malowniczej góry Ślęża. Na trasie będziesz miał okazję zmierzyć się z trudami i radościami biegania między innymi na trzynastu podbiegach.

Dodatkowo, dla tych, którzy preferują krótsze dystanse, przygotowaliśmy bieg na 5 km. To doskonała okazja dla początkujących biegaczy, którzy chcą spróbować swoich sił i doświadczyć niezapomnianych chwil na trasie, której początek i koniec pokrywa się z trasą półmaratonu. Bardziej wytrawni biegacze mogą sprawdzić jak szybko pokonają ten dystans.

16. Półmaraton Ślężański wyróżnia się kilkoma cechami, które sprawiają, że jest to wyjątkowe wydarzenie w kalendarzu biegacza:

  1. Malownicza trasa: Biegając dookoła góry Ślęża, będziesz mógł podziwiać przepiękne krajobrazy i cieszyć się bliskością natury. To niezapomniane doświadczenie dla wszystkich miłośników biegania w pięknych sceneriach.
  2. Wyzwanie dla ciała i umysłuPółmaraton Ślężański to próba sił, która pozwoli Ci przekroczyć własne limity. Pokonanie trzynastu podbiegów i dotarcie do mety to wielka satysfakcja!
  3. Prestiżowa Korona Polskich Półmaratonów. Nasz półmaraton jest częścią prestiżowej klasyfikacji Korony Polskich Półmaratonów. Biorąc udział w naszym biegu, masz szansę zdobyć punkty i wpisać się w historię polskiego biegania zdobywając trofeum Korony.
  4. Nagradzanie kategorii wiekowych co 5 lat i wiele innych klasyfikacji w tym wg współczynników WMA, kompensujących wiek i poziom sportowy uczestników.


Zapisy wkrótce. Zapraszamy do udziału

Dodaj komentarz!

Dodaj komentarz lub trackback ze swojej strony. Możesz także Śledzić komentarze w kanale RSS.

Możesz używać następujących poleceń„:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Blog współpracuje z serwisem Gravatar. Aby wyświetlić swój avatar przy komentarzu, zarejestruj się™ na Gravatar.

PATRONI MEDIALNI

logo-maratonypolskie  radio-wroclaw-logo-2

PARTNERZY

Logo-greenlan-320px-132pxfotomaraton-pl