16. NOWALIJKA PÓŁMARATON ŚLĘŻAŃSKI
Start: 23.03.2024 godz. 11:00 [Sobótka Rynek]

Firma SKSM funduje laptopa do losowania.

sksm

Nasz wieloletni życzliwy sponsor Strzeblowskie Kopalnie Surowców Mineralnych w Sobótce Sp. z o.o. ufundował nagrodę: laptopa Lenovo z czterordzeniowym procesorem, matrycą 17″, dyskiem SSD, USB 3.0. W komplecie torba i mysz bezprzewodowa.

Firma SKSM jest jednym z naszych najlepszych i stałych sponsorów. Jej Prezes Janusz Kozyrski zapowiedział start w naszym półmaratonie za rok!

6056246133

SKSM jest to producentem surowców skaleniowych używanych w przemyśle ceramicznym głównie w produkcji płytek ceramicznych, wyrobów sanitarnych i w przemyśle szklarskim. Ponadto są producentem najwyższej klasy mączek kwarcowych używanych do produkcji włókien szklanych i szkliw ceramicznych. Kolejnym ważnym produktem firmy są kruszywa granitowe i amfibolitowe używane w budowie dróg i autostrad. Strzeblowskie Kopalnie Surowców Mineralnych od 15 lat posiadają certyfikaty zarządzania jakością wg norm ISO 9001 i ochrony środowiska 14 001. Na rynek krajowy dostarczają ponad 50 % surowca skaleniowego zużywanego przez przemysł polski. Można powiedzieć że „marką” Sobótki jest góra Ślęża a zaraz po niej Strzeblowskie Kopalnie. SKSM oprócz półmaratonu jest sponsorem innych imprez biegowych jak i klubów sportowych. Miło nam jest , że wśród pracowników kopalni SKSM znajdują się uczestnicy naszego maratonu. Dla mieszkańców gminy Sobótka, Strzeblowskie Kopalnie są największym pracodawcą, a dla Gminy Sobótka największym płatnikiem podatków.

1 Komentarz »

  • Bieganie Uskrzydla napisał(a):

    No i to jest nagroda! Trzeba będzie się sprężać jutro w trakcie biegi! 😉 Skoro bieganie można połączyć z wygrywaniem nagród, to tym bardziej będą to dobre zawody. Jutro pogoda ma dopisać biegaczom! 😉 Pozdrawiam, Kamil

Dodaj komentarz!

Dodaj komentarz lub trackback ze swojej strony. Możesz także Śledzić komentarze w kanale RSS.

Możesz używać następujących poleceń„:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Blog współpracuje z serwisem Gravatar. Aby wyświetlić swój avatar przy komentarzu, zarejestruj się™ na Gravatar.

PATRONI MEDIALNI

logo-maratonypolskie  radio-wroclaw-logo-2

PARTNERZY

Logo-greenlan-320px-132pxfotomaraton-pl