16. NOWALIJKA PÓŁMARATON ŚLĘŻAŃSKI
Start: 23.03.2024 godz. 11:00 [Sobótka Rynek]

Rough Radical partnerem technicznym 16. Nowalijka Półmaratonu Ślężańskiego

Zapisy ruszą niebawem więc jest odpowiedni moment aby poinformować, że marka Rough Radical została partnerem technicznym 16. Nowalijka Półmaratonu Ślężańskiego. Dzięki temu będziemy mogli otrzymać w pakiecie startowym wysokiej jakości koszulkę wykonaną w technologii full print. Jest to dodatkowa opcja, którą trzeba zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym.

Rough Radical – o marce
W marce Rough Radical – partnerze technicznym wydarzenia PÓŁMARATON ŚLĘŻAŃSKI – tkwi moc i pasja do sportu, która przekształca się w wyjątkową odzież sportową. To nie tylko kolejne ubrania do aktywności fizycznej, ale też znak rozpoznawczy nieustraszonych sportowców, którzy żyją w zgodzie z własnymi zasadami. Od samego początku, misją Rough Radical było tworzenie produktów, które będą towarzyszyły sportowcom na ich drodze do osiągnięcia sukcesu i stanowiły inspirację do nieustannego rozwoju.
Marka podkreśla, że sport to nie tylko rywalizacja czy trening, to sposób na życie, który kształtuje charakter i uczy nas pokonywania własnych słabości. Ich odzież sportowa jest doskonale dopasowana do potrzeb sportowców w różnych dyscyplinach, od biegania i kolarstwa po trening na siłowni czy wyprawy górskie. Projektując ubrania, kładzie nacisk na innowacyjne technologie, które poprawiają komfort i wydajność podczas aktywności fizycznej.
Jednym z najnowszych projektów Rough Radical jest kolekcja „Run Radical” przygotowana we współpracy z ekspertem – Bartkiem Falkowskim, polskim maratończykiem. To nie tylko linia odzieży sportowej, to manifestacja pasji biegania i podążania za swoimi własnymi zasadami. Każdy element kolekcji został stworzony z myślą o biegaczach, którzy pragną osiągnąć więcej, pokonywać swoje słabości i odkrywać nowe możliwości na trasie biegowej.
Odzież z kolekcji „Run Radical” to doskonałe połączenie funkcjonalności i stylu. Zaawansowane technologie Ultra dry, zastosowane w materiałach, gwarantują optymalne odprowadzanie wilgoci i zapewniają komfort nawet podczas najbardziej intensywnych treningów. Ergonomiczne kroje i staranne wykonanie pozwalają na swobodę ruchów, a unikalne wzornictwo dodaje charakteru i inspiruje do podejmowania wyzwań.
Rough Radical to nie tylko marka, to społeczność sportowców, którzy dzielą tę samą pasję do ruchu i aktywnego stylu życia. #rrazem stanowią niepokonaną siłę, która nie cofnie się przed żadnym wyzwaniem. Ich odzież sportowa towarzyszy sportowcom na każdym etapie drogi, od pierwszych kroków na boisku czy bieżni po osiągnięcie mistrzostwa. Hasło przewodnie marki „rrazem możemy więcej” pokazuje determinację i zachęca do wzajemnego wsparcia podkreślając, że działając zespołowo jesteśmy nie do pokonania.
Sport to także sztuka wyrażania siebie i manifestacja swojego charakteru. Odzież nie tylko doskonale dopasowuje się do sylwetki, ale też wyraża indywidualność i styl sportowca. W kolekcjach Rough Radical znajdziesz zarówno klasyczne, minimalistyczne wzory, jak i odważne, z charakterystycznymi detalami, które dodają energii i pewności siebie.
Niech Rough Radical będzie Twoim towarzyszem na drodze do osiągnięcia najwyższych celów sportowych. Wybierz markę, która wspiera Twoją determinację, inspiruje do pokonywania kolejnych wyzwań i daje Ci pewność, że razem możemy więcej. Odkryj pasję sportu wraz z Rough Radical i dołącz do społeczności niepokonanych sportowców! #rrazem możemy więcej!

claim marki: #rrazem możemy więcej

pozostałe #: #roughradical#rrazem#rrteam

FB: https://www.facebook.com/roughradicalwear

IG: https://www.instagram.com/rough.radical/

TT: https://www.tiktok.com/@rough_radical

YT: https://www.youtube.com/@rough.radical

Dodaj komentarz!

Dodaj komentarz lub trackback ze swojej strony. Możesz także Śledzić komentarze w kanale RSS.

Możesz używać następujących poleceń„:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Blog współpracuje z serwisem Gravatar. Aby wyświetlić swój avatar przy komentarzu, zarejestruj się™ na Gravatar.

PATRONI MEDIALNI

logo-maratonypolskie  radio-wroclaw-logo-2

PARTNERZY

Logo-greenlan-320px-132pxfotomaraton-pl