16. NOWALIJKA PÓŁMARATON ŚLĘŻAŃSKI
Start: 23.03.2024 godz. 11:00 [Sobótka Rynek]

Rekordowe zapisy (1477 zgłoszonych)

Zapisy ruszyły w sobotę o 18:00. Tempo zapisów przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Już po 15 minutach było 300 zgłoszeń.
Dziękujemy za to.
Drodzy biegacze – 25 marca 2017 praktycznie w tym samym czasie odbędą się największe półmaratony w Polsce – w Warszawie i Poznaniu. Wy wybraliście i zapisaliście się natychmiast na nasz bieg. Organizujemy go w małym, pięciotysięcznym miasteczku. Mamy ograniczone możliwości i budżet. Bardzo doceniamy Wasz wybór i zrobimy wszystko co można abyście nie żałowali uczestnictwa w 10. PANAS Półmaratonie Ślężańskim.

Niestety ogłoszenie terminu w sobotę o 18:00 nie było do końca przemyślane i przy błyskawicznym wzroście liczby zgłoszeń niektórzy mieli trudności w dokonaniu opłaty w weekend.

Jednak wbrew niektórym opiniom każdy miał jednakowe szanse zapisania się i opłacenia startu w sobotę o 18.00.
W systemach elektronicznej płatności wystarczy się zarejestrować i rozpocząć płatność dostępnymi kanałami płatności szybkich czynnymi 24h na dobę, kartą płatniczą czy kredytową lub dla tych , którzy nie mają dostępu do szybkich płatności wystarczy wygenerować polecenie zapłaty przelewem bankowym czy przekazem pocztowym i ma się wtedy 3-4 dni na realizację wpłaty. Liczy się data rozpoczęcia płatności i nawet gdy wpłata zrealizowana jest fizycznie w terminie kilku dni to jej wczesne zlecenie gwarantuje najniższą stawkę. Nie oczekujemy od nikogo że będzie dopłacał do kwoty wygenerowanej przez system jeżeli wpłata wpłynie do 4 dni od daty jej zlecenia. Oczywiście opłaty zlecane po przekroczeniu kolejnego progu wpłat, które do nas wpłynęły są już coraz wyższe zgodnie z regulaminem.
W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt. Jest dla nas bardzo ważne aby nikt nie czuł się pokrzywdzony.

W związku z uwagami dotyczącymi kłopotliwości szybkiego dokonania opłaty startowej online przez osoby nie posiadające dostępu do bankowości internetowej podpowiadam:
skorzystajcie z pomocy osób w Waszym otoczeniu, które mogą zapłacić za Was, a Wy po prostu zwrócicie im pieniądze. W formularzu zgłoszeniowym jest opcja „zapłać” – można jej użyć do dokonania opłaty za nieopłaconą osobę na liście startowej przez dowolnego wpłacającego. W takim przypadku trzeba użyć opcji „wyszukaj zawodnika”.
Osobiście pomogłem tak wielu osobom.
Pozdrowienia – Antoni Stankiewicz

wplata

Dodaj komentarz!

Dodaj komentarz lub trackback ze swojej strony. Możesz także Śledzić komentarze w kanale RSS.

Możesz używać następujących poleceń„:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Blog współpracuje z serwisem Gravatar. Aby wyświetlić swój avatar przy komentarzu, zarejestruj się™ na Gravatar.

PATRONI MEDIALNI

logo-maratonypolskie  radio-wroclaw-logo-2

PARTNERZY

Logo-greenlan-320px-132pxfotomaraton-pl