16. NOWALIJKA PÓŁMARATON ŚLĘŻAŃSKI
Start: 23.03.2024 godz. 11:00 [Sobótka Rynek]

Rekordowa frekwencja na treningu (2984 zgłoszonych).

W niedzielę 17.02.2013 odbył się kolejny trening na trasie półmaratonu z udziałem ponad 50 biegaczek i biegaczy! Wszyscy mogli skorzystać z gościny w salce fitness na stadionie.

4 komentarze »

 • Renia napisał(a):

  To będzie mój pierwszy półmaraton, w ogóle pierwszy tak długi bieg, ale energia i euforia mnie rozpiera.Nawet wtedy, gdy pomyślę o autobusie, który zgarnie tych co zostaną na trasie:-) Może i mnie, ale co tam. Biegnie ze mną mąż, a za chwilę dołączy córka.Byłam raz na półmaratonie slęż. jako kibic, bardzo podobała mi się organizacja i atmosfera.

 • Paweł napisał(a):

  Dla mnie również będzie to pierwszy półmaraton, boję się jedynie tych ostrych podbiegów. Czekam z niecierpliwością na odwilż, by móc pojechać do Sobótki i troszkę potrenować na trasie.
  Pozdrawiam wszystkich początkujących biegaczy!

 • korzeń napisał(a):

  Będę pierwszy raz na tym półmaratonie ale mając na uwadze trudność trasy skorzystałem z treningu 17.02. Powiem krótko… trasa piękna ale ciężka. Trzeba wiedzieć jak rozłożyć siły, tym bardziej, że na koniec też są podbiegi (co na treningu boleśnie doświadczyłem)

  pozdrawiam
  do zobaczenia i powodzenia

 • Paweł napisał(a):

  Dla mnie to w ogóle pierwszy półmaraton. Dlatego spróbowałem swoich sił na tej trasie 02.03.Faktycznie – trasa bardzo wymagająca. Jedynie silna wola pozwoliła mi wciąż biec na ostatnich podbiegach. Mam nadzieję że również za 3 tygodnie całą trasę pokonam biegnąc 🙂

Dodaj komentarz!

Dodaj komentarz lub trackback ze swojej strony. Możesz także Śledzić komentarze w kanale RSS.

Możesz używać następujących poleceń„:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Blog współpracuje z serwisem Gravatar. Aby wyświetlić swój avatar przy komentarzu, zarejestruj się™ na Gravatar.

PATRONI MEDIALNI

logo-maratonypolskie  radio-wroclaw-logo-2

PARTNERZY

Logo-greenlan-320px-132pxfotomaraton-pl