16. NOWALIJKA PÓŁMARATON ŚLĘŻAŃSKI
Start: 23.03.2024 godz. 11:00 [Sobótka Rynek]

Przeniesienie terminu imprezy

Z wielkim smutkiem informujemy, że przekładamy termin 13. PANAS Półmaratonu Ślężańskiego na najszybszy możliwy termin zapewniający całkowite bezpieczeństwo epidemiczne uczestników oraz odpowiedni poziom imprezy.
W październiku 2020 wyznaczając kolejny termin biegu na 20.03.2021 mieliśmy nadzieję, że pandemia będzie wygasać i władze zluzują ograniczenia.
Tak się nie stało. Dziękujemy wszystkim zgłoszonym za cierpliwość i zapraszamy do nas z całego serca bo bieg odbędzie się na pewno! O nowym terminie poinformujemy z minimum półtoramiesięcznym wyprzedzeniem. Być może będzie to jesienią. Każdy komu nie odpowiada ta niezwykła, nie zawiniona przez nas sytuacja może dokonać rezygnacji ze startu ze zwrotem opłaty startowej. Należy to zgłosić mailem na adres: biuro@sport.sobotka.pl.
Zapewniamy, że staraliśmy się przeprowadzić imprezę w różnych niesprzyjających okolicznościach i przygotowaliśmy na to schematy organizacyjne. Po przemyśleniach, konsultacjach z sanepidem, starostwem powiatowym, policją oraz rozmowach z naszymi przyjaciółmi – organizatorami Nocnego Wrocław Półmaratonu zadecydowaliśmy, że to jest najlepsze dla wszystkich rozwiązanie. Dużo argumentów, które podzielamy znajdziecie w wywiadzie: https://youtu.be/X_tl7enhhQk
Nowa data imprezy na pewno nie będzie kolidować z datą 8. PKO Wrocław Półmaratonu.
Zapraszamy w nowym terminie.

Dyrektor Biegu Wojciech Kacperski
Honorowy Dyrektor Biegu Antoni Stankiewicz
Sędzia Główny Andrzej Puchacz

Dodaj komentarz!

Dodaj komentarz lub trackback ze swojej strony. Możesz także Śledzić komentarze w kanale RSS.

Możesz używać następujących poleceń„:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Blog współpracuje z serwisem Gravatar. Aby wyświetlić swój avatar przy komentarzu, zarejestruj się™ na Gravatar.

PATRONI MEDIALNI

logo-maratonypolskie  radio-wroclaw-logo-2

PARTNERZY

Logo-greenlan-320px-132pxfotomaraton-pl