16. NOWALIJKA PÓŁMARATON ŚLĘŻAŃSKI
Start: 23.03.2024 godz. 11:00 [Sobótka Rynek]

Opłata startowego

Preferujemy opłatę ON-LINE, która jest zintegrowana z formularzem zapisów.

Opłata on-line idzie z duchem nowoczesności i jest bardziej dogodna dla zdecydowanej większości zgłaszających się. Jest to też duże ułatwienie dla obcokrajowców.
Od dawna jest to jedyna metoda dokonywania płatności na dużych biegach (np. maraton w Berlinie).

Jeśli niektórzy z nas mają z tym problem proponujemy zwrócenie się o pomoc w swoim najbliższym otoczeniu (rodzina, znajomi). Zawsze znajdzie się ktoś, kto korzysta z bankowości internetowej.
W związku z licznymi pytaniami informujemy, że oprócz preferowanej metody płatności on-line można to też zrobić w tradycyjny sposób – za pomocą złożenia wypełnionego blankietu wpłaty lub przelewu w bankach lub na poczcie. Podczas rejestracji lub później w trybie edycji danych po wybraniu opcji „płacę” należy wybrać „Płacę przekazem” i postępować dalej zgodnie z informacjami na ekranie. Proces można zakończyć wydrukowaniem gotowego blankietu przekazu z nim udać się na pocztę lub do banku. Jeśli chcemy sami wypełnić blankiet należy spisać z ekranu nr konta i dokładnie symbol tytułu wpłaty. UWAGA!!! Symbol tytułu wpłaty, który zobaczycie na ekranie  jest bardzo ważny! Jeśli nie wpiszemy właściwego kodu opłata nie zostanie zarejestrowana, a pieniądze wrócą na konto wpłacającego.

UWAGA! Podana w przykładzie kwota 70zł jest przykładem. Trzeba wpisać kwotę zgodną z regulaminem.

Przykład postępowania krok po kroku znajdziecie >TUTAJ<.

CESJA
W uzasadnionych przypadkach (kontuzja, wyjazd itp.) można dokonywać cesji zgłoszenia. Odbywa się to wyłącznie przez formularz zapisów DATASPORT. Opłata administracyjna za cesję – 20zł.
UWAGA: zmiana rozmiaru koszulki przy cesji jest możliwa tylko do 21.02.2019.
Sposób postępowania przy cesji:
1. Odstępujący numer znajduje chętnego, który go przyjmie;
2. Przyjmujący cesję zgłasza się przez internetowy formularz zgłoszeń DATASPORT i nie płaci opłaty;
3. Dokonujący cesji w trybie edycji używa opcji CESJA, dokonuję opłaty administracyjnej i postępuje zgodnie z instrukcją na stronie.

PATRONI MEDIALNI

logo-maratonypolskie  radio-wroclaw-logo-2

PARTNERZY

Logo-greenlan-320px-132pxfotomaraton-pl