16. NOWALIJKA PÓŁMARATON ŚLĘŻAŃSKI
Start: 23.03.2024 godz. 11:00 [Sobótka Rynek]

Opłata startowego. Można na poczcie lub w banku (740 zgłoszonych)

Opłata on-line idzie z duchem nowoczesności i jest bardziej dogodna dla zdecydowanej większości zgłaszających się. Jest to też duże ułatwienie dla obcokrajowców.
Od dawna jest to jedyna metoda dokonywania płatności na dużych biegach (np. maraton w Berlinie).

Jeśli niektórzy z nas mają z tym problem proponujemy zwrócenie się o pomoc w swoim najbliższym otoczeniu (rodzina, znajomi). Zawsze znajdzie się ktoś, kto korzysta z bankowości internetowej.
W związku z licznymi pytaniami informujemy, że oprócz preferowanej metody płatności on-line można to też zrobić w tradycyjny sposób – za pomocą złożenia wypełnionego blankietu wpłaty lub przelewu w bankach lub na poczcie. Podczas rejestracji lub później w trybie edycji danych po wybraniu opcji „płacę” należy wybrać „Płacę przekazem” i postępować dalej zgodnie z informacjami na ekranie. Proces można zakończyć wydrukowaniem gotowego blankietu przekazu z nim udać się na pocztę lub do banku. Jeśli chcemy sami wypełnić blankiet należy spisać z ekranu nr konta i dokładnie symbol tytułu wpłaty. UWAGA!!! Symbol tytułu wpłaty, który zobaczycie na ekranie  jest bardzo ważny! Jeśli nie wpiszemy właściwego kodu opłata nie zostanie zarejestrowana, a pieniądze wrócą na konto wpłacającego.

UWAGA! Podana w przykładzie kwota 70zł jest przykładem. Trzeba wpisać kwotę zgodną z regulaminem. Do końca lutego jest to 80zł, potem 90zł.

Przykład postępowania krok po kroku znajdziecie >TUTAJ<.

Dodaj komentarz!

Dodaj komentarz lub trackback ze swojej strony. Możesz także Śledzić komentarze w kanale RSS.

Możesz używać następujących poleceń„:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Blog współpracuje z serwisem Gravatar. Aby wyświetlić swój avatar przy komentarzu, zarejestruj się™ na Gravatar.

PATRONI MEDIALNI

logo-maratonypolskie  radio-wroclaw-logo-2

PARTNERZY

Logo-greenlan-320px-132pxfotomaraton-pl