16. NOWALIJKA PÓŁMARATON ŚLĘŻAŃSKI
Start: 23.03.2024 godz. 11:00 [Sobótka Rynek]

Nowalijka sponsorem tytularnym Półmaratonu Ślężańskiego 2024!

Z radością informujemy, że nowym Sponsorem Tytularnym naszego biegu będzie Nowalijka.

Gdy myślimy: sport, bieganie czy półmaraton od razu nasuwają się dalej: aktywny tryb życia i zbilansowana dieta, a jak zdrowe odżywianie to tylko Nowalijka – jeden z największych producentów i dostawców w branży warzywnej!

Nowalijka w swojej ofercie posiada wszystkie wartościowe składniki potraw, jak zioła, sałaty czy warzywa, ale również gotowe dania: zupy bez konserwantów i lunchboxy, które świetnie sprawdzają się u osób z deficytem czasu na gotowanie. Produkty dostępne są w największych sieciach handlowych w kraju i za granicą. Na co dzień goszczą na talerzach każdego człowieka, gwarantując pełnowartościowe odżywianie – tak istotne dla zdrowia, jednak w przypadku sportowców, mające również wpływ na osiągnięcia i wyniki w danej dziedzinie.

Marki należące do firmy Nowalijka: „Z NATURY”, „BONA” i „Zielony smak” składają się na zdrowy jadłospis, a zatem również paliwo dla każdego sportowca.

16. NOWALIJKA PÓŁMARATON ŚLĘŻAŃSKI 2024 to wydarzenie, które promować będzie aktywny tryb życia i dbanie o wartościową dietę 😊

Czy to nie kolejny doskonały powód, by dołączyć do nas w Sobótce już 23 marca 2024?

Bardzo dziękujemy naszemu dotychczasowemu sponsorowi tytularnemu firmie Panas. Pan Andrzej Panas niezwykły właściciel firmy zna smak wysiłku na trasie bo wielokrotnie startował w biegu i przez wiele ostatnich lat wspierał nas w różny sposób angażując się w rozwój imprezy.
Bardzo za to dziękujemy!
Firma PANAS pozostaje z nami jako jeden ze sponsorów strategicznych.


Dodaj komentarz!

Dodaj komentarz lub trackback ze swojej strony. Możesz także Śledzić komentarze w kanale RSS.

Możesz używać następujących poleceń„:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Blog współpracuje z serwisem Gravatar. Aby wyświetlić swój avatar przy komentarzu, zarejestruj się™ na Gravatar.

PATRONI MEDIALNI

logo-maratonypolskie  radio-wroclaw-logo-2

PARTNERZY

Logo-greenlan-320px-132pxfotomaraton-pl