16. NOWALIJKA PÓŁMARATON ŚLĘŻAŃSKI
Start: 23.03.2024 godz. 11:00 [Sobótka Rynek]

Mistrzostwa Wojska Polskiego w Półmaratonie. Do 31 grudnia bez wpisowego! (341 zgłoszonych)

Jak wiadomo w roku 2012 Mistrzostwa Wojska Polskiego w Półmaratonie odbędą się podczas naszej imprezy. Wkrótce na stronie pojawi się szczegółowy regulamin. Informujemy kto może uczestniczyć w tej kategorii. Opłata startowa za osoby zgłoszone i spełniające kryteria jest wnoszona przez  wojsko ale tylko dla osób zgłoszonych w pierwszym terminie – do 31.12.2011 (proszę nie przelewać pieniędzy). Po tym terminie trzeba będzie płacić samodzielnie wg ogólnych zasad. Poniżej fragment regulaminu dotyczący uczestnictwa:

VI. UCZESTNICTWO

1. W mistrzostwach WP w półmaratonie  mogą brać udział żołnierze, pracownicy wojska, członkowie rodzin żołnierzy zawodowych  (mąż, żona, dzieci) oraz kadra zawodowa będąca w rezerwie i stanie spoczynku.

2. W żołnierze NSR mogą uczestniczyć we współzawodnictwie sportowym tylko w czasie odbywania szkolenia podstawowego.

3.  W żołnierze będący na etatach zawodników w wojskowych zespołach i grupach sportowych nie mogą występować w składzie reprezentacji biorących udział w mistrzostwach WP w półmaratonie.

4. W skład reprezentacji wchodzi dowolna liczba zawodników w każdej kategorii wiekowej (z aktualnymi badaniami lekarskimi) oraz kierownik-trener zespołu.

4 komentarze »

 • Kazik napisał(a):

  Pytanie mam do pkt 4 reg. mistrzostw wojska. chodzi o badania lekarskie. Zawsze jest tak: albo badania aktualne, albo podpisanie oświadczenia. Czyżby się coś zmieniło?

 • Antoni (author) napisał(a):

  Nie wiem 🙁 Jak wiadomo kategoria „Wojsko” ma oddzielny regulamin. Teraz opublikowaliśmy jedynie fragmenty które otrzymaliśmy. Wkrótce na stronie będzie kompletny regulamin z danymi kontaktowymi osób, które będą mogli odpowiedzieć na takie i inne pytania. Proszę o cierpliwość.

 • Jarek napisał(a):

  Do JW nie został jeszcze rozesłany oficjalny regulamin mistrzostw WP, a tu już wkrótce kończą się zapisy w pierwszym terminie !! No chyba, że teraz o miejscach rozgrywania zawodów będziemy dowiadywać się z internetu.

 • władysław napisał(a):

  Pod nw adresem Centrum można sprawdzić w jakim kto jest zespole.Informacje wstępne zostały rozesłane do jw i instytucji odpowiedzialnych za zgłaszanie zespołów
  oraz jaka procedura obowiązuje przy zapisach indywidualnych. Oficjalny dokument normatywny będzie podpisany prawdopodobnie w tym tygodniu.Podane na stronach internetowych informacje mają ułatwić nie utrudniać udział w MWP w półmaratonie.
  Proszę o jeszcze odrobinę cierpliwości.
  Pozdrawiam
  Władysław Hryniewicz
  Kierownik zawodów

  Odpowiem na pytania :
  wl.hryniewicz@gmail.com

  http://www.cswiich.wp.mil.pl

Dodaj komentarz!

Dodaj komentarz lub trackback ze swojej strony. Możesz także Śledzić komentarze w kanale RSS.

Możesz używać następujących poleceń„:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Blog współpracuje z serwisem Gravatar. Aby wyświetlić swój avatar przy komentarzu, zarejestruj się™ na Gravatar.

PATRONI MEDIALNI

logo-maratonypolskie  radio-wroclaw-logo-2

PARTNERZY

Logo-greenlan-320px-132pxfotomaraton-pl