16. NOWALIJKA PÓŁMARATON ŚLĘŻAŃSKI
Start: 23.03.2024 godz. 11:00 [Sobótka Rynek]

Korona Polskich Półmaratonów startuje w Sobótce.

Przekazujemy komunikat Polskiego Stowarzyszenia Biegów.

W ostatni weekend marca startuje Korona Polskich Półmaratonów w Sobótce i w Warszawie.
W związku z sytuacją epidemiologiczną w Polsce, Zarząd Polskiego Stowarzyszenia Biegów postanowił wyjść naprzeciw biegaczom i wprowadził zmiany w perspektywie czasowej zdobywania Korony Polskich Półmaratonów.
Standardowa procedura zdobywania korony zobowiązywała zawodników do ukończenia wymaganej liczby półmaratonów w ciągu jednego roku kalendarzowego. Ze względu na wprowadzone restrykcje i szereg obostrzeń, rozgrywanie biegów masowych w Polsce jest na chwilę obecną ograniczone limitem startujących biegaczy. Wierzymy, że wkrótce wszystko wróci do normy, ale ze względu na już wiadome zmiany w kalendarzu imprez postanowiliśmy przedłużyć okres zdobywania Korony Polskich Półmaratonów na trzy (3) lata: 2020/2021/2022.
Zarząd PSB dokonał zmian w regulaminie KPP 2021/2022
Zostają zlikwidowane tzw. „koszyki” podział na 3 grupy półmaratonów. A więc nie ma już obowiązku zaliczenia co najmniej po 1 półmaratonie z każdej grupy żeby zdobyć koronę.
Ponadto osoby, które ukończyły półmaratony w 2021 roku wchodzące w skład KPP mogą jeszcze raz startować w tych samych imprezach również w 2022 roku, które są wymienione poniżej zgodnie z regulaminem Korony Polskich Półmaratonów. Należy pamiętać, żeby zgłosić się w terminie do wybranych biegów.
Prosimy zapoznać się z nowym regulaminem Korony Polskich Półmaratonów:

REGULAMIN OTRZYMANIA MEDALU KORONY POLSKICH PÓŁMARATONÓW 2021/2022

Dodaj komentarz!

Dodaj komentarz lub trackback ze swojej strony. Możesz także Śledzić komentarze w kanale RSS.

Możesz używać następujących poleceń„:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Blog współpracuje z serwisem Gravatar. Aby wyświetlić swój avatar przy komentarzu, zarejestruj się™ na Gravatar.

PATRONI MEDIALNI

logo-maratonypolskie  radio-wroclaw-logo-2

PARTNERZY

Logo-greenlan-320px-132pxfotomaraton-pl