16. NOWALIJKA PÓŁMARATON ŚLĘŻAŃSKI
Start: 23.03.2024 godz. 11:00 [Sobótka Rynek]

Korona Polskich Półmaratonów (3309 zgłoszonych).

Drodzy Biegacze.
Nie wiemy dlaczego usunięto nas z listy biegów Korony Półmaratonów Polskich. O wykreśleniu dowiedzieliśmy się 01.12.2016 z internetu. Nasze natychmiastowe próby przywrócenia nas na listę spotkały się z odmową. Nasz przedstawiciel kilka dni wcześniej będąc na spotkaniu dotyczącym Korony Półmaratonów Polskich podczas konferencji PSB deklarował jak zawsze współpracę i nie usłyszał o zamiarze usunięcia nas z listy.
Nadal czynimy starania o przywrócenie nas na listę.
Wysłaliśmy oficjalne pisma do Pana Henryka Paskala – Prezesa Polskiego Stowarzyszenia Biegów. Niestety do dzisiaj nie uzyskaliśmy odpowiedzi.
Czekamy.
Korona Polskich Maratonów dwa i trzy lata temu liczyła 12 biegów. Teraz na liście jest 10. Według nas nie ma problemu z dodaniem do tej listy naszego półmaratonu. Szczególnie, że Pan Prezes Henryk Paskal wiedział, że 01.12.2016 mieliśmy ponad 2700 zapisanych biegaczy, z których część miała na uwadze uczestnictwo w „Koronie”. Dodanie nas  do listy nie pociąga to za sobą żadnych dodatkowych kosztów, a może świadczyć, że PSB w swoich działaniach kieruje się również interesem nas – biegaczy.
Termin naszego biegu opublikowaliśmy bardzo wcześnie – 13.04.2016. Do połowy listopada nie mieliśmy żadnych informacji od organizatorów „Korony”, dotyczących 2017 roku.
Panie Henryku – czekamy na dobre dla wszystkich wiadomości.

 

20161203_pismo_psb_prosba_strona_120161203_pisma_psb_oswiadczenie_odmowa_konkurencja

 

Dodaj komentarz!

Dodaj komentarz lub trackback ze swojej strony. Możesz także Śledzić komentarze w kanale RSS.

Możesz używać następujących poleceń„:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Blog współpracuje z serwisem Gravatar. Aby wyświetlić swój avatar przy komentarzu, zarejestruj się™ na Gravatar.

PATRONI MEDIALNI

logo-maratonypolskie  radio-wroclaw-logo-2

PARTNERZY

Logo-greenlan-320px-132pxfotomaraton-pl