16. NOWALIJKA PÓŁMARATON ŚLĘŻAŃSKI
Start: 23.03.2024 godz. 11:00 [Sobótka Rynek]

II Półmaraton Ślężański – Archiwum

foto

 

24.03.2009 (743 na mecie)
Niezwykle ciekawe fotki z trasy Półmaratonu Ślężańskiego.
Na stronie FotoMaraton.pl są już dostępne zdjęcia do wyszukiwania po
numerze oraz nazwisku.
Tutaj: http://www.fotomaraton.pl/, znajdźcie nasz półmaraton i wpiszcie numer startowy lub nazwisko biegacza. Wybrane zdjęcia można zamówić na papierze fotograficznym, lub w wersji elektronicznej. Są również dostępne dyplomy ze zdjęciem oraz inne ciekawe produkty – to wspaniałe pamiątki twojego uczestnictwa w Półmaratonie Ślężańskim. Za wszystkie produkty można w bezpieczny sposób zapłacić kartą kredytową lub bezpośrednio transferem, za pośrednictwem bankowości internetowej.

21.03.2009 (743 na mecie)
WYNIKI.
Są w zakładce downolad albo tutaj:
OPEN
KOBIETY
KATEGORIE
Mistrzostwa WKB Piast
Mistrzostwa MaratonyPolskieTEAM.PL
Mistrzostwa Gminy Sobótka
Powiat świdnicki
OPEN w formacie xls

19.03.2009 (912 zgłoszonych)
Zapisy tylko w dniu zawodów.
Internetowy formularz zgłoszeniowy został wyłączony. Ci którzy nie zdażyli zgłosić się mogą to jeszcze zrobić na miejscu w hali gimnazjum w dniu zawodów w sobotę 21.03.2009 w godz. 7.00 do 10.30. Opłata startowa 40 zł płatne gotówką w kasie. Na miejscu oczywiście będą formularze do wypełnienia ale możecie zaoszczędzić czas i przyjść z wypełnionym formularzem. Wzór do ściągnięcia i wydrukowania jest tutaj.

Dojazd.
Uwaga!!! Osoby jadące samochodem od strony Wrocławia – nie jedźcie przez Rogów Sobócki!!! Proponuję jechać drogą w kierunku Jeleniej Góry i skręcić w lewo w Tworzyjanowie. Mapki w linkach:
http://www.polmaraton.antex.pl/POLMARATON_FTP/dojazd02.jpg
http://www.polmaraton.antex.pl/POLMARATON_FTP/dojazd01.jpg

Telewizja.
Jutro telewizja zaczyna nagrywać materiał o naszej imprezie.

Helikopter z fotografem nad miejscem startu.
Będzie.

17.03.2009 (860 zgłoszonych)
FotoMaraton.pl – oficjalnym serwisem fotograficznym Półmaratonu Ślężańskiego.
FotoMaraton.pl – Twoje sportowe wspomnienia
FotoMaraton.pl – pierwszy polski serwis fotograficzny dla biegaczy, oficjalnym serwisem fotograficznym Półmaratonu Ślężańskiego. Specjalnie dla biegaczy Półmaratonu Ślężańskiego, fotografowie serwisu FotoMaraton.pl będą wykonywali zdjęcia w wielu punktach na trasie oraz mecie.
Już kilka dni po biegu, zdjęcia będzie można znaleźć na stronie http://www.fotomaraton.pl/, wpisując numer startowy lub nazwisko biegacza. Zdjęcia na papierze fotograficznym, wersje elektroniczne, dyplomy ze zdjęciem oraz inne ciekawe produkty to wspaniałe pamiątki twojego uczestnictwa w maratonie. Za wszystkie produkty można w bezpieczny sposób zapłacić kartą kredytową lub bezpośrednio transferem, za pośrednictwem bankowości internetowej. Fotografowie FotoMaraton.pl znajdą cię na trasie!

15.03.2009 (847 zgłoszonych)
Koniec terminu opłaty startowego za 20zł.
Teraz 40 zł ale dalej możecie się zapisywać. Formularz internetowy jest aktywny. Zapisy będą możliwe nawet w dniu biegu w biurze zawodów w hali gimnazjum, ul. Świdnica 20a. W przpadku bardzo dużej ilości osób, które będa zwlekać do ostatniej chwili nie możemy zagwarantować że zdążymy wszystkich obsłużyć. W tym roku nie będzie opóźnienia startu. Zaczynamy punktualnie o 11.00. Parę minut wczesniej nad rynkiem zawiśnie helikopter z serwisem foto www.maratonypolskie.pl.

12.03.2009 (780 zgłoszonych)
Certyfikaty.
Wzorem największych biegów takich jak np. maraton w Berlinie w hali na mecie będą drukowane certyfikaty z imieniem i nazwiskiem, miejscem open i w kategorii oraz czasem. Wystarczy podejść do stanowisk firmy zaKODowani i podać numer startowy lub nazwisko. Czysty certyfikat przygotuje drukarnia ANTEX, a obsługę systemu nadruku opracował nasz sponsor Pan Damian Kostka, właściciel marki zaKODowani – działu projektów Internetowych Kryptonim:PL
Opłata startowa 20zł.
Tylko do 14 marca. Nie zwlekajcie!

08.03.2009
Nagrody.
Uwaga zmiany!!! Na lepsze! Oprócz pucharów nagrody dla sześciu biegaczek i biegaczy OPEN! Wartość wszystkich nagród dla Open – nie mniej niż 10 tys. zł. Dla zwycięzców K i M nagrody o wartości po ok. 2000zł. W kategoriach wiekowych nagrody za ok. 6000zł. Burmistrz Sobótki Zenon Gali mimo wielu przeciwności zadeklarował udział w półmaratonie, a potem wręczy symboliczne upominki wszystkim zawodnikom z naszej gminy. Starosta powiatu świdnickiego Zygmunt Worsa wręczy nagrody najlepszym ze swojego powiatu i prawdopodobnie sam również pobiegnie. MaratonyPolskieTeam.PL oraz WKB Piast Wrocłąw rozegrają swoje mistrzostwa wg własnych regulaminów i udekorują zwycięzców. Oczywiście będą też cenne nagrody do losowania wśród wszystkich, którzy wrzucą do urny kartkę z odpowiedzią na pytanie dotyczące biegu i ukończą bieg Najcenniejszą nagrodę ufundował Pan Wojciech Małaczek właściciel firmy BONART, naszego największego sponsora.

06.03.2009
Imienne numery startowe.
Będą dla ok. 360 uczestników. Tylu ich opłaciło opłatę starową w terminie do 1 marca. To znacznie więcej niż w ubiegłym roku. Prawdopodobnie rekord frekwencji (618 na mecie) będzie pobity. Przypominam, że do 14 marca można jeszcze zapłacić tylko 20zł. Potem 40zł. Numery wykona nasz sponsor Pan Paweł Szumniak, właściciel firmy HIRAM z Wrocławia. Pliki do wydrukowania numerów przygotuje drukarnia ANTEX z Sobótki.
Nagroda od firmy Olimpius.
Największy dystrybutor New Balance w Polsce – firma Olimpius – ufundowała ciekawą nagrodę. Jest to stoper z pulsometrem firmy Timex. Nagroda zostanie rozlosowana wśród wszystkich, którzy ukończą bieg i wcześniej wrzucą do urny wypełniony kupon z prawidłową odpowiedzią na pytanie dotyczące biegu. Zapraszamy do stoiska Olimpisa w hali. Przypomnę: Olimpius zajmuje się sprzedażą sprzętu dla biegaczy: butów, odzieży, odżywek, zegarków, pulsometrów, itp. W ofercie produkty takich marek jak New Balance, Brooks, Craft, Vitargo, Isostar, Timex, Garmin. Realizuje zamówienia klubów na odzież sportową wraz z nadrukami w atrakcyjnych cenach.
Napój izotoniczny.
W tym roku będzie.

22.02.2009
PO KOLEJNYM TRENINGU.
Kolejny trening. Pogoda była lepsza niż ostatnio. Tradycyjnie po biegu ciepła herbata miętowa i prysznic w salki OSiR-u przy stadione W galerii, można obejrzeć fotki z treningu.

18.02.2009
New Balance sponsorem biegu.
Znana z produkcji świetnych butów i strojów do biegania firma New Balance będzie wspierać nasz półmaraton. Jest to jeden z nielicznych producentów oferujących dużą rozpiętpość szerokości butów. Każdy dobierze idealny rozmiar dla siebie. Moje Słonko zakupiło buty tej marki w przeddzień maratonu w Berlinie w 2006 roku. Wbrew zasadom pobiegła w nich następnego dnia i… nic się nie stało. W hali sportowej będzie kiermasz firmy Olimpius – głównego dystrybutora New Balance w Polsce – zachęcam do zakupu sprzętu tej >>marki<<, tym bardziej, że każdy starujący w biegu otrzyma w pakiecie startowym talon na 15% zniżki 🙂

15.02.2009
PO TRENINGU.
Na treningu na trasie maratonu stawiła się lIczna grupa biegaczy. Typowo zimowa pogoda nie zraziła uczestników, którzy dziarsko i bez problemów pokonali 22km trasę Na czele grupay biegła bardzo atrakcyjna biegaczka, która swoim tempem mobilizowała pozostałych. Jej tempo dla niektórych było bardzo wyczerpujące 🙂 Po biegu jak zawsze ciepła herbata miętowa. Salka OSiR-u przy stadione służyła swoim zapleczem. Zapraszamy ponownie za tydzień. Zapraszam do galerii, gdzie można obejrzeć fotki z treningu.

05.02.2009
NUMERY STARTOWE Z WYDRUKOWANYM IMIENIEM I NAZWISKIEM.
Przypominam, że czasu coraz mniej. Osoby, które zgłoszą się i dokonają opłaty startowej do 1 marca 2009 otrzymają pamiątkowy numer startowy z wydrukowanym imieniem i nazwiskiem. Taki numer to ciekawa pamiątka Zgłosiło sie już 318 osób ale tylko 48 opłaciło startowe. W ubiegłym roku ok. 140 zawodników miało takie numery.

TRENING 15 LUTEGO?.
Co o tym myślicie? Zabierzcie głos na forum http://maratonypolskie.pl/mp_index.php?dzial=4&action=2&code=12705
Przypominam – OSiR w Sobótce udostępnia salę przy stadionie dla osób, które przyjadą na trening. Bedzie możliwość przebrania się i umycia pod natryskiem. Szatnie i łazienki sa po gruntownym remoncie. Dyrektor OSiR-u Wojciech Kacperski jak zwykle przygotuje miętową herbatę. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Spodziewamy się licznego udziału członków WKB Piast Wrocław. Nasz bieg jest również klubowymi mistrzostwami WKB Piast w Półmaratonie. Dla tych którzy nie byli w Sobótce załączamy mapkę pomocną w dotarciu na stadion. Jest w zakładce „download” (plik mapa_sala_stadion.jpg) albo tutaj>>. Można tez zobaczyc to z góry za pomoca tego linku>> .

CIEKAWI LUDZIE NA STARCIE.
Burmistrz Sobótki – Zenon Gali pobiegnie po raz drugi. Brawo! Biegacze z Sobótki są dumni z takiego burmistrza. Nie wykluczone, że na start zdecyduje się Przewodniczący Rady Janusz Kozyrski. Swój start zapowiedział Starosta Powiatu Świdnickiego – Zygmunt Worsa. Pobiegnie i osobiście wręczy ufundowane przez siebie nagrody dla najlepszych biegaczy powiatu świdnickiego. Czynimy starania o udział znanego redaktora sportowego TVP Macieja Kurzajewskiego.

17 listopada 2008
AKTUALIZACJA STRONY.
Witam. Zapraszamy na naszą stronę. Pod kreską znajdziecie informacje dotyczące 1. Półmaratonu Ślężańskiego, który odbył się 29 marca 2008. Nad kreską informacje bieżące związane z II Półmaratonem Ślężańskim.
Nasz pierwszy połmaraton ukończyło 618 biegaczek i biegaczy. To szósty wynik w Polsce! Za organizacje otrzymalismy prestiżowa nagrodę – Filippidesa za Debiut Organizacyjny Roku 2008. Jesteśmy pewni, że następny bieg będzie jeszcze lepiej przygotowany i atrakcyjniejszy. Dużo informacji znajdziecie na stronie www.maratonypolskie.pl. Więcej szczegółów wkrótce…

Dodaj komentarz!

Dodaj komentarz lub trackback ze swojej strony. Możesz także Śledzić komentarze w kanale RSS.

Możesz używać następujących poleceń„:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Blog współpracuje z serwisem Gravatar. Aby wyświetlić swój avatar przy komentarzu, zarejestruj się™ na Gravatar.

PATRONI MEDIALNI

logo-maratonypolskie  radio-wroclaw-logo-2

PARTNERZY

Logo-greenlan-320px-132pxfotomaraton-pl