16. NOWALIJKA PÓŁMARATON ŚLĘŻAŃSKI
Start: 23.03.2024 godz. 11:00 [Sobótka Rynek]

Atrakcyjna nagroda od firmy SONEL.

logo_c9

Wszyscy którzy ukończą bieg będą mogli wylosować nowoczesny, 55-calowy telewizor 4K LG 55UF695V. Prezes Firmy SONEL Krzysztof Wieczorkowski osobiście wręczy nagrodę.

Przypuszczam, że wiele osób nie wie, że firma SONEL, podobnie jak nasz półmaraton jest wyjątkowa. Fakt eksportu produktów nawet do Chin robi wielkie wrażenie. Wiele rakiet nie wystartuje w kosmos wcześniej niż po wykonaniu ostatnich pomiarów miernikami zaprojektowanymi i wyprodukowanymi w polskiej firmie Sonel. Przy produkcji mierników wykorzystywane są technologie, które jeszcze do niedawna można było oglądać w filmach s-f. I to wszystko mieści się w oddalonej o 17km od startu biegu Świdnicy. Sami o sobie mówią skromnie:

SONEL S.A. jest polskim producentem wysokiej jakości przyrządów pomiarowych dla elektroenergetyki, telekomunikacji, budownictwa oraz szeroko rozumianego przemysłu. Poziom wieloletnich doświadczeń potwierdzają uzyskane międzynarodowe certyfikaty oraz liczne nagrody na targach elektrotechnicznych. Jako lider w Europie Środkowo-Wschodniej dynamicznie zdobywamy kolejne rynki proponując innowacyjne rozwiązania i własną markę.
Odważnie rywalizujemy na najbardziej wymagających rynkach o rozwiniętej kulturze technicznej takich jak Stany Zjednoczone Ameryki czy Chiny.
Wykwalifikowana kadra, zaplecze techniczne oraz aktywnie pozyskiwane środki dają nam ogromny potencjał, który pozwala śmiało wbiegać w przyszłość.

Dodaj komentarz!

Dodaj komentarz lub trackback ze swojej strony. Możesz także Śledzić komentarze w kanale RSS.

Możesz używać następujących poleceń„:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Blog współpracuje z serwisem Gravatar. Aby wyświetlić swój avatar przy komentarzu, zarejestruj się™ na Gravatar.

PATRONI MEDIALNI

logo-maratonypolskie  radio-wroclaw-logo-2

PARTNERZY

Logo-greenlan-320px-132pxfotomaraton-pl