16. NOWALIJKA PÓŁMARATON ŚLĘŻAŃSKI
Start: 23.03.2024 godz. 11:00 [Sobótka Rynek]

Ankiety

Wspieramy naukę, która pomaga w rozwoju sportu. Przekazujemy dwie prośby o ankiety
1.
Jesteśmy zespołem badaczy z Uniwersytetu Warszawskiego, poszukującym odpowiedzi na pytanie jak osobowość wpływa na wyniki w biegach długodystansowych. Zapraszamy do udziału w krótkiej (7-10 minut) ankiecie online, do wypełnienia w tygodniu przed startem w zawodach.
Do uczestników pierwszej części badania, dzień po zawodach prześlemy link do drugiej, także krótkiej, części – udział w niej będzie wiązał się z wynagrodzeniem (ok. 50 zł), wypłacanym na konto podane przez uczestnika.
W razie pytań prosimy o kontakt pod adresem: sport.research@psych.uw.edu.pl
Serdecznie dziękujemy za udział w badaniu i pomoc w rozwoju polskiej nauki!
Link do badania:
https://warsawpsy.eu.qualtrics.com/jfe/form/SV_4MTPgqKtQjM28wS?fbclid=IwAR2nCNueiAZk59U2Gq2yQlYzA-fI2dduRo3Y0B01_bCAVPm3NDov8pM1afI
2.
Jestem studentką na kierunku dietetyka, specjalność dietetyka sportowa. Zwracam się z prośbą czy istnieje możliwość udostępnienia przez Państwa ankiety dla zawodników przed zawodami dotyczącej żywienia i suplementacji biegaczy długodystansowych? Ankieta ma formę elektroniczną (formularz google), a jej wyniki posłużą mi do napisania pracy magisterskiej. Oczywiście ankieta została udostępniona na wszelkich forach biegowych, jednak zależy mi, żeby dotarła do szerokiego grona odbiorców, szczególnie tych startujących w zawodach.
Będę wdzięczna za taką możliwość.
Pozdrawiam, Wiktoria

https://forms.gle/PgA14sCma9P2uKhG8

Dodaj komentarz!

Dodaj komentarz lub trackback ze swojej strony. Możesz także Śledzić komentarze w kanale RSS.

Możesz używać następujących poleceń„:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Blog współpracuje z serwisem Gravatar. Aby wyświetlić swój avatar przy komentarzu, zarejestruj się™ na Gravatar.

PATRONI MEDIALNI

logo-maratonypolskie  radio-wroclaw-logo-2

PARTNERZY

Logo-greenlan-320px-132pxfotomaraton-pl