16. NOWALIJKA PÓŁMARATON ŚLĘŻAŃSKI
Start: 23.03.2024 godz. 11:00 [Sobótka Rynek]

Adrian Kostera gościem specjalnym podczas 15. Półmaratonu Ślężańskiego!

Nasz Mistrz Triathlonista pojawi się na trasie zjawiskowej góry Ślęży w okolicach Sobótki, aby promować swoje wyzwanie #365 Triathlon.

Adrian Kostera to doświadczony triathlonista rekordzista świata na dystansie 5x Ironman, który postanowił podjąć się wyzwania, polegającego na pokonaniu 40 171 km w łącznie trzech dyscyplinach (pływanie, jazda na rowerze i bieganie). W ten sposób chce zachęcić ludzi do aktywnego stylu życia i pokazać, że sport to nie tylko hobby, ale także styl życia.

Podczas 15. Półmaratonu Ślężańskiego, który jest jednym z najbardziej znanych i prestiżowych biegów w Polsce, Adrian Kostera będzie miał okazję spotkać się z fanami sportu i promować swoje wyzwanie. Będzie to także okazja dla uczestników biegu, aby porozmawiać z doświadczonym triathlonistą i dowiedzieć się więcej o jego codziennych treningach i wyzwaniach, jakie stawia sobie przed każdym kolejnym dniem.

Adrian Kostera to osoba, która inspiruje i motywuje innych do osiągania swoich celów. Jego obecność na 15. Półmaratonie Ślężańskim na pewno przyciągnie uwagę wielu osób, które szukają inspiracji do aktywnego stylu życia. Wydarzenie to będzie z pewnością doskonałą okazją do poznania Adriana Kostery oraz poznania tajników triathlonu.

Zapraszamy wszystkich miłośników sportu oraz aktywnego stylu życia na 15. Półmaraton Ślężański, gdzie będą mieli okazję spotkać Adriana Kosterę i dowiedzieć się więcej o jego wyzwaniu #365Triathlon.

Dodaj komentarz!

Dodaj komentarz lub trackback ze swojej strony. Możesz także Śledzić komentarze w kanale RSS.

Możesz używać następujących poleceń„:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Blog współpracuje z serwisem Gravatar. Aby wyświetlić swój avatar przy komentarzu, zarejestruj się™ na Gravatar.

PATRONI MEDIALNI

logo-maratonypolskie  radio-wroclaw-logo-2

PARTNERZY

Logo-greenlan-320px-132pxfotomaraton-pl