16. NOWALIJKA PÓŁMARATON ŚLĘŻAŃSKI
Start: 23.03.2024 godz. 11:00 [Sobótka Rynek]

5. Półmaraton Ślężański jednym z biegów Fesitwalu Biegów 2012

Nasz półmaraton jest jednym z biegów Festiwalu Biegów 2012 z finałem w Krynicy.
Festiwal Biegów jest projektem Instytutu Wschodniego – organizatora Festiwalu Biegowego Forum Ekonomicznego skierowanym do środowiska biegaczy i mającym na celu jego aktywizację połączoną z rywalizacją sportową.
Organizatorem Festiwalu Biegów (FB) jest Fundacja Instytut Studiów Wschodnich organizator Festiwalu Biegowego Forum Ekonomicznego.
FB skierowany jest do biegaczy z terenu całego kraju, którzy rywalizują w specjalnie przygotowanych trzech klasyfikacjach, w których podczas finału w Krynicy Zdrój zostaną wyłonieni zwycięzcy. Punkty we wszystkich klasyfikacjach zdobywa się startując wyłącznie w imprezach wchodzących w skład FB. Punkty przyznawane są w zależności od zasad poszczególnych klasyfikacji.
W skład FB wchodzą biegi z terenu całej Polski, zakwalifikowane przez organizatora. Ich lista zostanie opublikowania na stronie www.festiwalbiegowy.pl do dnia 30 listopada 2011 roku.

Dodaj komentarz!

Dodaj komentarz lub trackback ze swojej strony. Możesz także Śledzić komentarze w kanale RSS.

Możesz używać następujących poleceń„:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Blog współpracuje z serwisem Gravatar. Aby wyświetlić swój avatar przy komentarzu, zarejestruj się™ na Gravatar.

PATRONI MEDIALNI

logo-maratonypolskie  radio-wroclaw-logo-2

PARTNERZY

Logo-greenlan-320px-132pxfotomaraton-pl