16. NOWALIJKA PÓŁMARATON ŚLĘŻAŃSKI
Start: 23.03.2024 godz. 11:00 [Sobótka Rynek]

13. PANAS PÓŁMARATON ŚLĘŻAŃSKI – nowy termin

Drogie Biegaczki i Biegacze.
Jak wiemy 13. PANAS PÓŁMARATON ŚLĘŻAŃSKI nie może się odbyć w drugim terminie 24.10.2020 z przyczyn epidemicznych. Mając nadzieję na rychłe pokonanie wirusa postanowiliśmy przełożyć go na kolejny termin w przyszłym roku – to sobota 20.03.2021.
Jeśli nie będzie prawnych zakazów przeprowadzimy go dostosowując się do każdych realiów. Zastosujemy wszystko co będzie racjonalnie możliwe aby uczestnicy byli zadowoleni z udziału. Wasze bezpieczeństwo jest naszym największym priorytetem. Bierzemy pod uwagę różne sposoby przeprowadzenia imprezy w tym start w grupach co może wydłużyć czas trwania imprezy. Dlatego zamykamy zapisy. Wystartują tylko Ci, którzy są na liście startowej.
Jeśli dla kogoś zgłoszonego jest to nie do zaakceptowania przyjmiemy rezygnację i zwrócimy opłatę startową. Rezygnację prosimy zgłaszać mailem na adres: biuro@sport.sobotka.pl.

Zostaną wykorzystane gotowe już medale i koszulki. Będą wręczone z rocznym opóźnieniem ale to nadzwyczajna okoliczność i mamy nadzieję, że wszyscy to zrozumieją.

Dyrektor Biegu Wojciech Kacperski
Honorowy Dyrektor Biegu Antoni Stankiewicz
Główny Sędzia Biegu Andrzej Puchacz

Dodaj komentarz!

Dodaj komentarz lub trackback ze swojej strony. Możesz także Śledzić komentarze w kanale RSS.

Możesz używać następujących poleceń„:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Blog współpracuje z serwisem Gravatar. Aby wyświetlić swój avatar przy komentarzu, zarejestruj się™ na Gravatar.

PATRONI MEDIALNI

logo-maratonypolskie  radio-wroclaw-logo-2

PARTNERZY

Logo-greenlan-320px-132pxfotomaraton-pl