16. NOWALIJKA PÓŁMARATON ŚLĘŻAŃSKI
Start: 23.03.2024 godz. 11:00 [Sobótka Rynek]

Pierwszy trening na trasie półmaratonu. (3328 zgłoszonych)

To nasza tradycja – treningi na trasie półmaratonu.

Zapraszamy drugiego dnia świąt na trening na trasie półmaratonu.
Już od godz. 8:00 można skorzystać z szatni i natrysków w sali fitness przy stadionie w Sobótce przy ul. Św. Anny.

Trening w zamyśle jest na zapoznanie z trasą półmaratonu w formie rozbiegania. Organizujemy to od ośmiu lat. Często przyjeżdżali ludzie, którzy potem debiutowali w półmaratonie na naszych zawodach. Dystans jak się można domyśleć to 21km. Praktyka pokazała, że każdy biegnie jak chce. Na świątecznym treningu Klub Biegacza Sobótka zapewnia Pacemakerów na czas 2:00.
O godz. 10:00 zorganizowana grupę poprowadzą biegacze z Klubu Biegacza Sobótka. Zapewniamy „assistance” na trasie – jeśli ktoś z różnych powodów będzie musiał przerwać trening – pomożemy w dotarciu do sali. Po biegu czeka ciepła herbata miętowa przygotowana przez Dyrektora Biegu Wojciecha Kacperskiego. Zapraszamy. Mapka z umiejscowieniem sali jest >tutaj<.

Treningi będą organizowane wielokrotnie. Za każdym razem powiadamiamy o tym w mediach lub newsletterze.
UWAGA!
Biegacze mogą samodzielnie korzystać z zaplecza sali fitness przy stadionie w każdą niedzielę. Dla trenujących na trasie półmaratonu jest to bezpłatne.

Życzymy Radosnych i Pięknych Świąt Bożego Narodzenia oraz zdrowia, pogody ducha,  biegania z radością bez kontuzji oraz realizacji wszystkich, planów i marzeń w nadchodzącym roku!

image0001

3 komentarze »

  • Sławek napisał(a):

    Czy jest wiadomy termin kolejnego treningu? Na ten świąteczny niestety nie mogę dojechać.

  • Antoni (author) napisał(a):

    Będzie informacja na stronie, FB i w newsletterze. Przypominam, że w każdą niedzielę biegacze trenujący na trasie półmaratonu mają bezpłatny wstęp do szatni i natrysków.

  • Tomek napisał(a):

    15.01.2017r.

Dodaj komentarz!


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/inford3/ftp/polmaratonslezanski.pl/wp-content/themes/polmaratonslezanski/comments.php on line 147

Dodaj komentarz lub trackback ze swojej strony. Możesz także Śledzić komentarze w kanale RSS.

Możesz używać następujących poleceń„:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Blog współpracuje z serwisem Gravatar. Aby wyświetlić swój avatar przy komentarzu, zarejestruj się™ na Gravatar.